Z radością informujemy, że wznawiamy nasze szkolenia w ramach mikroprojektu „Dąbrowa – Gmina na czasie”. Wszystkie osoby, które brały udział w co najmniej jednych zajęciach zostaną poinformowane telefonicznie o nowych terminach kolejnych spotkań.

W ostatnich miesiącach mieliśmy okazję przekonać się jak ważne są umiejętności cyfrowe. Zdalna szkoła, płatności elektroniczne, załatwianie spraw urzędowych przez Internet – do tego wszystkiego niezbędna jest umiejętność obsługi komputera czy smartfona. Ważnym jest, byśmy potrafili zadbać o nasze bezpieczeństwo w sieci tak, by nasze dane osobowe nie trafiły w niepowołane ręce.

Tego wszystkiego uczymy na naszych szkoleniach. Mamy jeszcze wolne miejsca na bezpłatne szkolenia komputerowe, które odbywają się na terenie gminy Dąbrowa. Zapraszamy do udziału wszystkie osoby zamieszkujące województwo kujawsko-pomorskie.

Zapisz się przez formularz dostępny na stronie: http://dabrowa.mydbamy.pl/zapisz-sie/ lub zadzwoń pod nr 607 077 383.

 

Cieszymy się bardzo, że znowu możemy spotkać się na sali szkoleniowej.

Zespół mikroprojektu „Dąbrowa – Gmina na czasie”